FAQ

Ubytování Český Rudolec

V našem penzionu poskytujeme ubytování ve dvou-, tří-, čtyř-, pěti, a šestilůžkových pokojích. Součástí komplexu budov je i pivovar GRASEL, který můžete navštívit. Zároveň Vám děkujeme za pochopení, jelikož při výrobě piva může vznikat hluk, který se snažíme vzhledem k ubytování maximálně omezit. Přijeďte načerpat novou energii do srdce České Kanady. Těšíme se na Vaši návštěvu! Všechny apartmány jsou vybaveny televizí, wifi připojením, plně zařízenou kuchyňskou linkou s ledničkou hotelového typu, varnou konvicí a indukčním jedno plotýnkovým vařičem . Dále je součástí každého apartmánu a pokoje prostorné sociální zařízení ( 2 x umyvadlo, bidet, vana, wc ), povlečení a osušky. APARTMÁNY NEJSOU VYBAVENY KLIMATIZACÍ.  V ceně ubytování je zahrnuta pouze snídaně. Check-IN do penzionu je možný v časech 16:00 - 20:00.

Ubytování
Český
Rudolec
Apartmány

Apartmán č.1

Patrový apartmán ve společných prostorách - 1 postel (jednolůžko) + pohovka, v otevřeném mezonetu - 2x postel (jednolůžko) v patře pak ložnice - 1x dvoulůžko + 1 postel (jednolůžko)

Apartmán č.2

Apartmán se skládá ze dvou pokojů. Společný prostor – 2 postele , gauč (2),v druhém pokoji ložnice – 1 dvoulůžko

Apartmán č.3

V pokoji je jedna dvoulůžková postel a jedna jednolůžková postel

Apartmán č.4

Patrový apartmán, ve společných prostorách s pohovkou, otevřený mezonet má 1 dvoulůžkovou postel a dvě samostatné postele.

Apartmán č.5

Patrový apartmán, ve společných prostorách pohovka, ložnice v prvním patře má dvě samostatné postele, druhá ložnice má 1 dvoulůžkovou postel a jednu samostatnou.

Apartmán č.6

Patrový apartmán, ve společných prostorách s pohovkou, první ložnice v patře má jednu dvoulůžkovou postel, druhá ložnice má jednu dvoulůžkovou postel a jednu jednolůžkovou postel.

Apartmán č.7

Pokoj má jednu dvoulůžkovou postel + jedno jednolůžko

Apartmán č.8

V pokoji naleznete dvě oddělené jednolůžkové postele.

Apartmán č.9

V pokoji je jedna dvoulůžková postel a jedno lůžko. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, kterou v současné situaci servírujeme formou snídaňových boxů.

Apartmán č.10

V pokoji je jedna dvoulůžková postel. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

Apartmán č.11

V pokoji je jedna dvoulůžková postel.

Apartmán č.12

V pokoji je jedna dvoulůžková postel.