FAQ

O Restauraci

!!! Info pro sezónu léto 2020 !!! Restaurace uzavřena, provoz pouze na venkovní terase. Výběr z cca 4-5 jídel. Pouze nepříznivé počasí, případně spol. akce - prostory restaurace otevřeny. Restaurace nabízí příjemné prostředí a rozumný výběr klasické kuchyně. Pokrmy pro vás připravujeme v kuchyni s láskou a snahou o Vaší spokojenost. Kromě denního menu nabízíme i řadu pokrmů, které se přímo vztahují k regionu. Na čepu v restauraci můžete ochutnat piva vařená v našem pivovaru. Vždy najdete na čepu spodně kvašená piva a to 11% Vladyka, 13% GRASEL a 15% Černá růže. V průběhu roku vaříme i svrchně kvašené pivní speciály a to 16% IPA, 13% RED ALE. O jejichž uvedení do čepu vždy předem informujeme na našich webových stránkách.

Restaurace
Český
Rudolec
Kapacita restaurace cca 100 míst Nabízíme pronájem prostor pro různé společenské akce Sál s projektorem je vhodný i pro pořádání firemních akcí Existuje mnoho důvodů k uspořádání firemní či rodinné oslavy – výročí, narozeniny, obchodní, pracovní nebo studijní úspěchy, atd. A co by mohlo být lepšího, než oslava s ubytováním v srdci České Kanady.
K dispozici je Vám naše společenská místnost, která s přehledem pojme všechny Vaše hosty (cca 100 míst) a kuchyně, která uspokojí všechny gurmánské nároky. Spolu s ubytováním můžete také využít bazény, pivní lázně a saunu.
Svatba na zámku Prožijte nejkrásnější den Vašeho života v romantických kulisách jihočeského zámečku uprostřed přírody České Kanady. Rádi Vám pomůžeme s naplánováním a zajistíme hostinu i ubytování svatebčanů. Přijeďte prožít svůj svatební den na zámek v Českém Rudolci